Angličtina pre deti vzťahových rodičov? Aj v Krásne!

Milí rodičia,
má Vaše dieťa už vek 3 a viac rokov, no napriek tomu sa necíti vo “svojej koži” keď niekde musí byť samo? Nechcete ho vystavovať stresu z nového prostredia, no chcete mu dať základy anglického jazyka čo najskôr?
Práve pre Vás máme od septembra aj krúžok angličtiny pre deti so sprievodom rodiča/starého rodiča. Dieťatko je pri Vás, nepotrebuje sa samo adaptovať na nové prostredie a zároveň pritom v kolektíve objavuje cudzí jazyk zaujímavou hravou fromou. Obrázky, hry, pesničky, rôzne aktivity zaručia pozitívny zážitok z učenia, čo je základom motivácie a pokroku.
Objavujte angličtinu vo vzájomnom kontakte s dieťatkom. Kurz môžu detičky navštevovať aj so starým rodičom a zažiť tak spoločné chvíle a v príjemnom prostredi sa spoločne učit/ obohatiť.
Kurz bude prebiehať v popoludňajších aj v dopoludňajších hodinách, raz týždenne 90min. Cena za dieťa aj rodiča je 99Eur/30 vyučovacích hodín (15stretnutí po 90min). Maximálny počet detí v skupine je 6, minimálny 4.
Pre viac informácií volajte 0915 793 801. Tešíme sa na Vás!