Letné jazykové tábory

Letné denné tábory – naša srdcová záležiťost každý rok 🙂 Tábora sa konajú v júlových a augustových termínoch. Hlavným prvkom je učenie cez zážitok, teoretická časť a tvorivá časť. Náš tábor je v angličtine. Týmto ich podporujeme a rozvíjame, motivujeme aj v iných jazykoch. Nechýba ani posedenie s rodičmi a slávnostné ukončenie tábora.

Každý rok máme inu tému – vyberáme ju starostlivo podľa celkových potrieb v spoločnosti, teda čo cítime, že by mali deti vedieť a vyskúšať si, prežiť si. 

2023 – Crazy Summer Camp

BrainyJAM tábory pofrčia aj toto leto 🙂 
 
Ako každý rok, aj tento sa môžeme tešiť na týždeň plný zážitkov. Zábava, hry, outdoorové aktivity, strava (desiata, obed, olovrant), pitný režim aj celodenná starostlivosť – ako vždy v angličtine. Kamarátstva, zážitky, spoločné chvíle, zdieľanie. Máme nachystané rôznorodé aktivity, opäť ale všetko v hravom duchu. 
 
Termíny na tento rok sme zvolili nasledovne:
 
17. – 21.7.
14. – 18.8. 
 
Oba termíny sa budú konať v Krásne nad Kysucou. Cena na celý týždeň je tento rok 145Eur vrátane všetkého.
 
Nech sa páči, malá ochutnávka z predchádzajúcich rokov 🙂

2022 – Fantasy Camp

2021 – EKO CAMP

2020 – Korona kríza

2019 – Cesta okolo sveta

 

Registrácia