O nás

Vznikli sme ako licencovaný člen skupiny BRAINY v septembri 2014, ktorej materská firma BRAINY je aktívna na domácom aj zahraničom trhu od roku 1992. Sme rodinná firma – brat a sestra, zanietení jazykarí.
Naším poslaním a cieľom je posilnenie značky BRAINY a jej efektívneho know-how v oblasti jazykového vzdelávania nielen priamo v Krásne nad Kysucou, ale na Kysuciach vôbec. Zámerom BrainyJAM-u je sprístupniť kvalitnú a efektívnu výučbu jazykov pre deti i dospelých a ponúknuť okolitým spoločnostiam kompletný servis v oblasti jazykovej prípravy. V neposlednom rade zastrešujeme aj modernú predškolskú výučbu angličtiny a nemčiny v materských školách.
Jazykové cetrum BrainyJAM v Krásne nad Kysucou a Čadci buduje na rodinnej atmosfére, priateľských vzťahoch a osobnom prístupe.
Pokiaľ ide o samotnú výučbu, kľúčová je zážitkovosť – pozitívny zážitok z učenia sa je silnou motiváciou. Tak vyzerajú aj naše hodiny v BrainyJAM – sú interaktívne, hravé, zaujímavé, plné tvorivých chvíľ. Učíme študentov jazyk vnímať ako malé dieťa – najprv zvukový vnem, následne ústna reakcia a postupne všetko ostatné. Pracujeme s názornosťou a predstavivosťou.
Ďakujeme všetkým našim študentom a spolupracovníkov, za 8 spoločných rokov. Nevieme sa dočkať ďalších 🙂
Mgr. Ivana Hološ Šimakova a Mgr. Jan Šimak

Naši lektori