Skupinové kurzy

Skupinové kurzy pre deti a mládež sú lektormi vedené atraktívnou a pútavou formou. Ide o systematický druh štúdia, čo znamená, že učivo je navrhnuté na viac rokov. Kladieme veľký dôraz na to, aby sa pre všetkých študentov postupne stával cudzí jazyk prirodzený, s deťmi vymýšľame more aktivít, veľa komunikujeme, tvoríme, vymýšľame, a na hodinách si užijeme kopec zábavy 🙂

Skupinové kurzy pre dospelých našim študentom ponúkajú skvelú možnosť zdokonaliť sa v cudzom jazyku, pričom dbáme na rozvíjanie všetkých jazykových zručností (počúvanie, rozprávanie, čítanie, písanie). Veľmi sa nám osvedčuje používanie BRAINY metódy, kde sa študentom trénuje “ucho”. Z praxe vieme, že veľa študentov má problém rozumieť rodeným hovoriacim, rozlišovať akcenty a vo všeobecnosti zachytiť pointu z počutia. To môže vo veľkej miere ovplyvniť kvalitu učenia a zapamätania, preto my na tréningu ucha tvrdo pracujeme.

Kurzy vedú kvalifikovaní a zruční lektori, ktorý navyše aj milujú cudzí jazyk, ktorý učia 🙂  Najdôležitejšia zásada našich kurzov je maximálne sa venovanie klientov, preto je počet študentov v našej skupine 3 až 6 osôb maximálne.